HMK432B7225KM-T
DigiKeys produktnummer
587-1404-2-ND - Tape og spole (TR)
587-1404-1-ND - Båndavsnitt (CT)
587-1404-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HMK432B7225KM-T
Beskrivelse
CAP CER 2.2UF 100V X7R 1812
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2.2 µF ±10% 100V Keramikkkondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
HMK432B7225KM-T Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kapsling
1812 (4532 metrisk)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Toleranse
±10%
Tykkelse (maks)
0,106" (2,70mm)