HMK325B7105KN-T
DigiKeys produktnummer
587-1365-2-ND - Tape og spole (TR)
587-1365-1-ND - Båndavsnitt (CT)
587-1365-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HMK325B7105KN-T
Beskrivelse
CAP CER 1UF 100V X7R 1210
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 µF ±10% 100V Keramikkkondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
HMK325B7105KN-T Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kapsling
1210 (3225 metrisk)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Toleranse
±10%
Tykkelse (maks)
0,083" (2,10mm)