HMK316B7105KL-T
DigiKeys produktnummer
587-1777-2-ND - Tape og spole (TR)
587-1777-1-ND - Båndavsnitt (CT)
587-1777-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HMK316B7105KL-T
Beskrivelse
CAP CER 1UF 100V X7R 1206
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 µF ±10% 100V Keramikkkondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
HMK316B7105KL-T Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kapsling
1206 (3216 metrisk)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Toleranse
±10%
Tykkelse (maks)
0,071" (1,80mm)