TYETBCSANF-32.000000
DigiKeys produktnummer
1664-TYETBCSANF-32.000000TR-ND - Tape og spole (TR)
1664-TYETBCSANF-32.000000CT-ND - Båndavsnitt (CT)
1664-TYETBCSANF-32.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TYETBCSANF-32.000000
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 32.0000MHZ SNWV
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
32 MHz TCXO Klippet sinusbølge Oscillator 2,8V – 3,3V 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Forsyningsspenning
2,8V – 3,3V
Produsent
Frekvensstabilitet
±1ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
2,5mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Type
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)