TWEAMCSANF-26.000000
DigiKeys produktnummer
1664-1232-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TWEAMCSANF-26.000000
Beskrivelse
XTAL OSC VCTCXO 26.0000MHZ SNWV
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
26 MHz VCTCXO Klippet sinusbølge Oscillator 3,3V 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Forsyningsspenning
3,3V
Produsent
Frekvensstabilitet
±100ppb
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballasje
Remse
Strøm - forsyning (maks)
3,5mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Type
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,065" (1,65mm)