LM2576T-3.3
DigiKeys produktnummer
5536-LM2576T-3.3-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LM2576T-3.3
Beskrivelse
IC REG BUCK 3.3V 3A TO220-5L
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 3A TO-220-5
Kategori
Spenning - inngang (maks)
40V
Produsent
Spenning - utgang (min./fast)
Serie
Strøm – utgang
Emballasje
Rør
Frekvens - omkobling
52kHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)