TG-T1000-48-48-0.25-5PT
DigiKeys produktnummer
1168-TG-T1000-48-48-0.25-5PT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TG-T1000-48-48-0.25-5PT
Beskrivelse
THERM TAPE 48X48MM W/ADH WHT
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Termiske plater Hvit 48,00mm x 48,00mm Kvadrat Lim - på begge sider
Kategori
Tykkelse
0,0100" (0,254mm)
Produsent
t-Global Technology
Materiale
Akrylelastomer
Serie
Klebemiddel
Lim - på begge sider
Emballasje
Bulk
Bakside, bærer
Fiberglass
Delestatus
Aktiv
Farge
Hvit
Bruk
Multi
Termisk konduktivitet
1,0W/m-K
Type
Tape
Holdbarhet
6 måneder
Form
Kvadrat
Holdbarhet start
Produksjonsdato
Omriss
48,00mm x 48,00mm
Oppbevarings-/kjøletemperatur
77°F (25°C) eller under