TG-APC93-20-20-1.0-0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-APC93-20-20-1.0-0-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TG-APC93-20-20-1.0-0
Beskrivelse
THERM PAD 20MMX20MM GRAY
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Termiske plater Grå 20,00mm x 20,00mm Kvadrat
Kategori
Omriss
20,00mm x 20,00mm
Produsent
t-Global Technology
Tykkelse
0,0394" (1,000mm)
Serie
Materiale
Uten silikon
Emballasje
Boks
Farge
Grå
Delestatus
Aktiv
Termisk konduktivitet
2,0W/m-K