TG-A38KX-385-285-2.0-2A
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A38KX-385-285-2.0-2A-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TG-A38KX-385-285-2.0-2A
Beskrivelse
THERM PAD 385X285MM BLUE
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Termiske plater Blå 385,00mm x 285,00mm Rektangulær Lim - på begge sider
Kategori
Omriss
385,00mm x 285,00mm
Produsent
t-Global Technology
Tykkelse
0,0790" (2,000mm)
Serie
Materiale
Silikon
Emballasje
Bulk
Klebemiddel
Lim - på begge sider
Delestatus
Aktiv
Farge
Blå
Bruk
Multi
Termisk konduktivitet
3,8W/m-K