EH35MMSSC
EH35MMSSC
EH35MMSSC
DigiKeys produktnummer
SC2718-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EH35MMSSC
Beskrivelse
CONN JACK STEREO 3.5MM PNL MNT
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3,50mm (0,141", 1/8", minikontakt) - hodetelefoner Telefonplugg Stereo (3 ledere, TRS) Kontakt Loddekopp
Monteringstype
Panelmontering
Produsent
Terminaler
Loddekopp
Serie
Skjerming
Uskjermet
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-10°C – 60°C
Delestatus
Aktiv
Kontaktmateriale - plettering
Sølv
Kontakttype
Telefonplugg
Hoveddel-materiale
Sinklegering
Kjønn
Hunn
Hoveddel-farge
Sølv
Signallinjer
Stereo (3 ledere, TRS)
Inneholder
3 stk - 1 kontakt, 1 hus, 1 mutter
Bransjeanerkjent innstikkdiameter
Kabinettmateriale
Termoplast
Faktisk diameter
0,142" (3,60mm)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Antall posisjoner/kontakter
3 ledere, 3 kontakter
Panelhullstørrelse
0,945" (24,00mm)