35RAPC4BV4
35RAPC4BV4
35RAPC4BV4
DigiKeys produktnummer
SC1461-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
35RAPC4BV4
Beskrivelse
CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Detaljert beskrivelse
3,50mm (0,141", 1/8", minikontakt) - hodetelefoner Telefonplugg Stereo (3 ledere, TRS) Kontakt Loddetinn
EDA-/CAD-modeller
35RAPC4BV4 Modeller
Monteringstype
Panelmontering, Gjennomgående hull, Høyrevinklet
Produsent
Terminaler
Loddetinn
Funksjoner
Monteringstilbehør, Gjengelås
Signallinjer
Stereo (3 ledere, TRS)
Inneholder
3 stk - 1 kontakt, 1 mutter, 1 skive
Bransjeanerkjent innstikkdiameter
Kabinettmateriale
Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Faktisk diameter
0,142" (3,60mm)