MF60101V2-1000U-A99
DigiKeys produktnummer
MF60101V2-1000U-A99-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MF60101V2-1000U-A99
Beskrivelse
FAN AXIAL 60X10MM 12VDC WIRE
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vifte Røraksial 12VDC Kvadrat - 60mm L x 60mm H Vapo-Bearing™ 14,3 CFM (0,400m³/min) 2 trådtilkoblinger
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MF60101V2-1000U-A99 Modeller
Kategori
Støy
25,0dB(A)
Produsent
Effekt (watt)
900 mW
Serie
RPM
Emballasje
Bulk
Terminaler
2 trådtilkoblinger
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Nominell spenning
Godkjenningsbyrå
cURus, TUV
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 60mm L x 60mm H
Vekt
0,051 lb (23,13 g)
Bredde
10,00mm
Nominell strøm (AMP)
0,075A
Luftstrøm
14,3 CFM (0,400m³/min)
Spenningsområde
4,5 – 13,8VDC
Statisk trykk
0,100 i H2O (24,9 Pa)
Materiale - ramme
Polybutylentereftalat (PBT)
Lagertype
Vapo-Bearing™
Materiale - blad
Polybutylentereftalat (PBT)
Viftetype
Levetid ved temp.
70000 Hrs ved 40°C