104CDMCCDS-1R0MC
DigiKeys produktnummer
308-2496-2-ND - Tape og spole (TR)
308-2496-1-ND - Båndavsnitt (CT)
308-2496-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
104CDMCCDS-1R0MC
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 19.5A 3.3 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 µH Skjermet Formstøpt Induktor 19.5 A 3,3mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
31A
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
3,3mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
Formstøpt
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
Ikke standard
Induktans
Leverandørens enhetsforpakning
SMD
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,453" L x 0,394" B (11,50mm x 10,00mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)