0630CDMCDDS-100MC
DigiKeys produktnummer
308-0630CDMCDDS-100MCTR-ND - Tape og spole (TR)
308-0630CDMCDDS-100MCCT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
0630CDMCDDS-100MC
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 4.5A 62 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µH Skjermet Formstøpt Induktor 4.5 A 62mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
4,6A
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
62mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
Formstøpt
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
Ikke standard
Induktans
Leverandørens enhetsforpakning
SMD
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,276" L x 0,260" B (7,00mm x 6,60mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)