0530CDMCCDS-2R2MC
DigiKeys produktnummer
308-2432-2-ND - Tape og spole (TR)
308-2432-1-ND - Båndavsnitt (CT)
308-2432-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
0530CDMCCDS-2R2MC
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 5.8A 29 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 5.8 A 29mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
9A
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
29mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
Formstøpt
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
Ikke standard
Induktans
Leverandørens enhetsforpakning
SMD
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,213" L x 0,205" B (5,40mm x 5,20mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)