PRPC035SAAN-RC
DigiKeys produktnummer
S1011EC-35-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PRPC035SAAN-RC
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 35 posisjon 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PRPC035SAAN-RC Modeller
Kategori
Kontaktlengde - stolpe
0,120" (3,05mm)
Produsent
Total kontaktlengde
0,448" (11,39mm)
Emballasje
Bulk
Isoleringshøyde
0,098" (2,50mm)
Delestatus
Aktiv
Kontaktform
Kvadrat
Kontakttype
Kontaktoverflate - paring
Gull
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
Flash
Avstand - innstikk
Kontaktoverflate - stolpe
Gull
Antall posisjoner
Kontaktmateriale
Messing
Antall rader
1
Isoleringsmateriale
Polybutylentereftalat (PBT)
Antall posisjoner lastet
Alle
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Stil
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Deksel
Uten deksel
Isoleringsfarge
Svart
Monteringstype
Nominell strøm (AMP)
3A per kontakt
Terminaler
Loddetinn
Kontaktoverflate-tykkelse - stolpe
Flash
Festetype
Mottakt
Baseproduktnummer
Kontaktlengde - innstikk
0,230" (5,84mm)
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 8,89000kr 8,89
10kr 7,53100kr 75,31
100kr 6,39530kr 639,53
500kr 5,70804kr 2 854,02
1 000kr 5,43552kr 5 435,52
5 000kr 4,85213kr 24 260,65
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
På lager: 26478
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM