PEC34DAAN
DigiKeys produktnummer
S2012E-34-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PEC34DAAN
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 68POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 68 posisjon 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PEC34DAAN Modeller
Kategori
Kontaktlengde - innstikk
0,230" (5,84mm)
Produsent
Kontaktlengde - stolpe
0,120" (3,05mm)
Total kontaktlengde
0,450" (11,43mm)
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Antall rader
2
Kontaktmateriale
Fosfor-bronse
Radavstand - innstikk
Driftstemperatur
-65°C – 125°C
Nominell strøm (AMP)
3A
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 24,89000kr 24,89
10kr 21,11500kr 211,15
100kr 17,94250kr 1 794,25
500kr 16,01552kr 8 007,76
1 000kr 15,25129kr 15 251,29
5 000kr 13,61552kr 68 077,60
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
På lager: 365
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
På lager: 13509
CONN HEADER VERT 2POS
På lager: 6566
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM