PEC32SFAN
DigiKeys produktnummer
S1212E-32-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PEC32SFAN
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 32 posisjon 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PEC32SFAN Modeller
Kategori
Kontaktlengde - stolpe
0,120" (3,05mm)
Produsent
Total kontaktlengde
0,538" (13,67mm)
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Antall rader
1
Driftstemperatur
-65°C – 125°C
Nominell strøm (AMP)
3A
Kontaktlengde - innstikk
0,318" (8,08mm)
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 18,15000kr 18,15
10kr 15,44600kr 154,46
100kr 13,12740kr 1 312,74
500kr 11,71696kr 5 858,48
1 000kr 11,15769kr 11 157,69
5 000kr 9,96070kr 49 803,50
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
På lager: 11729
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 3721
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM