PEC18SAHN
DigiKeys produktnummer
S1082E-18-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PEC18SAHN
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 18 posisjon 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlengde - stolpe
0,820" (20,83mm)
Produsent
Total kontaktlengde
1,150" (29,21mm)
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Antall rader
1
Driftstemperatur
-65°C – 125°C
Nominell strøm (AMP)
3A
Kontaktlengde - innstikk
0,230" (5,84mm)
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 21,70000kr 21,70
10kr 18,47700kr 184,77
100kr 15,70290kr 1 570,29
500kr 14,01668kr 7 008,34
1 000kr 13,34777kr 13 347,77
5 000kr 11,91598kr 59 579,90
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
På lager: 254
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM