PEC18SAGN
DigiKeys produktnummer
S1072E-18-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PEC18SAGN
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 18 posisjon 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlengde - stolpe
0,720" (18,29mm)
Produsent
Total kontaktlengde
1,050" (26,67mm)
Emballasje
Bulk
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Delestatus
Aktiv
Kontaktform
Kvadrat
Kontakttype
Kontaktoverflate - paring
Tinn
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
100,0µin (2,54µm)
Avstand - innstikk
Kontaktoverflate - stolpe
Tinn
Antall posisjoner
Kontaktmateriale
Fosfor-bronse
Antall rader
1
Isoleringsmateriale
Polybutylentereftalat (PBT)
Antall posisjoner lastet
Alle
Driftstemperatur
-65°C – 125°C
Stil
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Deksel
Uten deksel
Isoleringsfarge
Svart
Monteringstype
Nominell strøm (AMP)
3A
Terminaler
Loddetinn
Kontaktoverflate-tykkelse - stolpe
100,0µin (2,54µm)
Festetype
Mottakt
Baseproduktnummer
Kontaktlengde - innstikk
0,230" (5,84mm)
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 20,96000kr 20,96
10kr 17,77500kr 177,75
100kr 15,10790kr 1 510,79
500kr 13,48548kr 6 742,74
1 000kr 12,84183kr 12 841,83
5 000kr 11,46434kr 57 321,70
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
På lager: 45
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM