PEC17SFDN
DigiKeys produktnummer
S1242E-17-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PEC17SFDN
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 17POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 17 posisjon 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlengde - stolpe
0,420" (10,67mm)
Produsent
Total kontaktlengde
0,838" (21,29mm)
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-65°C – 125°C
Nominell strøm (AMP)
3A
Kontaktlengde - innstikk
0,318" (8,08mm)
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 17,49000kr 17,49
10kr 14,87500kr 148,75
100kr 12,63710kr 1 263,71
500kr 11,27968kr 5 639,84
1 000kr 10,74138kr 10 741,38
5 000kr 9,58903kr 47 945,15
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
På lager: 519
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM