PEC17SFCN
DigiKeys produktnummer
S1232E-17-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PEC17SFCN
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 17POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 17 posisjon 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlengde - stolpe
0,320" (8,13mm)
Produsent
Total kontaktlengde
0,738" (18,75mm)
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-65°C – 125°C
Nominell strøm (AMP)
3A
Kontaktlengde - innstikk
0,318" (8,08mm)
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 16,56000kr 16,56
10kr 14,09800kr 140,98
100kr 11,98130kr 1 198,13
500kr 10,69404kr 5 347,02
1 000kr 10,18371kr 10 183,71
5 000kr 9,09114kr 45 455,70
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
På lager: 1069
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 641
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM