PBC17SFBN
DigiKeys produktnummer
S1221E-17-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PBC17SFBN
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 17POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 17 posisjon 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlengde - stolpe
0,220" (5,58mm)
Produsent
Total kontaktlengde
0,638" (16,21mm)
Emballasje
Bulk
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Delestatus
Aktiv
Kontaktform
Kvadrat
Kontakttype
Kontaktoverflate - paring
Gull
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
10,0µin (0,25µm)
Avstand - innstikk
Kontaktoverflate - stolpe
Tinn
Antall posisjoner
Kontaktmateriale
Fosfor-bronse
Antall rader
1
Isoleringsmateriale
Polybutylentereftalat (PBT)
Antall posisjoner lastet
Alle
Driftstemperatur
-65°C – 125°C
Stil
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Deksel
Uten deksel
Isoleringsfarge
Svart
Monteringstype
Nominell strøm (AMP)
3A
Terminaler
Loddetinn
Kontaktoverflate-tykkelse - stolpe
100,0µin (2,54µm)
Festetype
Mottakt
Baseproduktnummer
Kontaktlengde - innstikk
0,318" (8,08mm)
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 18,06000kr 18,06
10kr 15,35200kr 153,52
100kr 13,04500kr 1 304,50
500kr 11,64416kr 5 822,08
1 000kr 11,08846kr 11 088,46
5 000kr 9,89888kr 49 494,40
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
På lager: 67
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
På lager: 475
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM