PBC14SAAN
DigiKeys produktnummer
S1011E-14-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PBC14SAAN
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 14 posisjon 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PBC14SAAN Modeller
Kategori
Kontaktlengde - stolpe
0,120" (3,05mm)
Produsent
Total kontaktlengde
0,450" (11,43mm)
Emballasje
Bulk
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Delestatus
Aktiv
Kontaktform
Kvadrat
Kontakttype
Kontaktoverflate - paring
Gull
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
10,0µin (0,25µm)
Avstand - innstikk
Kontaktoverflate - stolpe
Tinn
Antall posisjoner
Kontaktmateriale
Fosfor-bronse
Antall rader
1
Isoleringsmateriale
Polybutylentereftalat (PBT)
Antall posisjoner lastet
Alle
Driftstemperatur
-65°C – 125°C
Stil
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Deksel
Uten deksel
Isoleringsfarge
Svart
Monteringstype
Nominell strøm (AMP)
3A
Terminaler
Loddetinn
Kontaktoverflate-tykkelse - stolpe
100,0µin (2,54µm)
Festetype
Mottakt
Baseproduktnummer
Kontaktlengde - innstikk
0,230" (5,84mm)
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
På lager: 1 980
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 11,23000kr 11,23
10kr 9,52400kr 95,24
100kr 8,09510kr 809,51
500kr 7,22548kr 3 612,74
1 000kr 6,88054kr 6 880,54
5 000kr 6,14211kr 30 710,55
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
På lager: 49835
CONN HEADER VERT 1POS
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM