GEC34SBSN-M89
DigiKeys produktnummer
S1113E-34-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GEC34SBSN-M89
Beskrivelse
CONN HEADER SMD R/A 34POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Overflatemontering, Høyrevinklet 34 posisjon 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlengde - innstikk
0,230" (5,84mm)
Produsent
Isoleringshøyde
0,140" (3,56mm)
Emballasje
Bulk
Kontaktform
Kvadrat
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate - paring
Tinn
Kontakttype
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
100,0µin (2,54µm)
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktoverflate - stolpe
Tinn
Avstand - innstikk
Kontaktmateriale
Fosfor-bronse
Antall posisjoner
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA9T), Nylon 9T
Antall rader
1
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Antall posisjoner lastet
Alle
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Stil
Isoleringsfarge
Svart
Deksel
Uten deksel
Nominell strøm (AMP)
3A
Monteringstype
Kontaktoverflate-tykkelse - stolpe
100,0µin (2,54µm)
Terminaler
Loddetinn
Baseproduktnummer
Festetype
Mottakt
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 35,18000kr 35,18
10kr 29,90000kr 299,00
100kr 25,40990kr 2 540,99
500kr 22,68230kr 11 341,15
1 000kr 21,60008kr 21 600,08
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER SMD R/A 36POS 2.54MM
På lager: 317
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER SMD R/A 33POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER SMD R/A 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD R/A 31POS 2.54MM