TN5050H-12WY
DigiKeys produktnummer
497-15449-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TN5050H-12WY
Beskrivelse
SCR 1.2KV 80A TO-247-3
Produsentens standard leveringstid
45 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
SCR 1.2 kV 80 A Standard gjenoppretting Gjennomgående hull TO-247-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TN5050H-12WY Modeller
Kategori
Strøm - av-tilstand (maks)
5 µA
Produsent
STMicroelectronics
Strøm - ikke rep. strømstøt 50, 60Hz (Itsm)
580A, 633A
Emballasje
Rør
SCR-type
Standard gjenoppretting
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Spenning - av-stilling
1.2 kV
Grad
Bilteknikk
Spenning - gate-utløser (Vgt)
1 V
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - gate-utløser (Igt)
50 mA
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - på-stilling (Vtm) (maks)
1.55 V
Kapsling
TO-247-3
Strøm - på-tilstand (It (AV)) (maks)
51 A
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247-3
Strøm - på-tilstand (It (RMS)) (maks)
80 A
Baseproduktnummer
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
100 mA