T1610-800G-TR
DigiKeys produktnummer
497-10007-2-ND - Tape og spole (TR)
497-10007-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-10007-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
T1610-800G-TR
Beskrivelse
TRIAC SENS GATE 800V 16A D2PAK
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
TRIAC Logikk - sensitiv port 800 V 16 A Overflatemontering D2PAK
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
T1610-800G-TR Modeller
Kategori
Strøm - gate-utløser (Igt)
10 mA
Produsent
STMicroelectronics
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
15 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Konfigurasjon
Enkel
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Triac-type
Logikk - sensitiv port
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - av-stilling
800 V
Kapsling
TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB
Strøm - på-tilstand (It (RMS)) (maks)
16 A
Leverandørens enhetsforpakning
D2PAK
Spenning - gate-utløser (Vgt)
1.3 V
Baseproduktnummer
Strøm - ikke rep. strømstøt 50, 60Hz (Itsm)
160A, 168A