STWA40N90K5
DigiKeys produktnummer
497-STWA40N90K5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STWA40N90K5
Beskrivelse
MOSFET N-CH 900V 40A TO247
Detaljert beskrivelse
N-kanal 900 V 40A (Tc) 446W (Tc) Gjennomgående hull TO-247 lange ledninger
EDA-/CAD-modeller
STWA40N90K5 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 100µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
89 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
3260 pF @ 100 V
Effekttap (maks)
446W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
900 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247 lange ledninger
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
99mOhm ved 20A, 10V