STW56N60DM2 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
IXYS
På lager: 5 072
Datablad
Similar
IXYS
På lager: 450
Datablad
På lager: 0
På lager: 350
Rohm Semiconductor
Toshiba Semiconductor and Storage
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 300
På lager: 295
På lager: 265
N-kanal 600 V 50A (Tc) 360W (Tc) Gjennomgående hull TO-247-3
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
STW56N60DM2
DigiKeys produktnummer
497-16341-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STW56N60DM2
Beskrivelse
MOSFET N-CH 600V 50A TO247
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
STW56N60DM2 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
90 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±25V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
4100 pF @ 100 V
Effekttap (maks)
360W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
600 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
60mOhm ved 25A, 10V