STS6NF20V
DigiKeys produktnummer
497-12679-2-ND - Tape og spole (TR)
497-12679-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-12679-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STS6NF20V
Beskrivelse
MOSFET N-CH 20V 6A 8SO
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 20 V 6A (Tc) 2,5W (Tc) Overflatemontering 8-SOIC
EDA-/CAD-modeller
STS6NF20V Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
600mV ved 250µA (min)
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
11.5 nC @ 4.5 V
Serie
Vgs (maks)
±12V
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
460 pF @ 15 V
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Effekttap (maks)
2,5W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
20 V
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
1,95V, 4,5V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
40mOhm ved 3A, 4.5V