STS4DNF60L
DigiKeys produktnummer
497-3226-2-ND - Tape og spole (TR)
497-3226-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-3226-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STS4DNF60L
Beskrivelse
MOSFET 2N-CH 60V 4A 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MOSFET-er – matriser 60V 4A 2W Overflatemontering 8-SOIC
EDA-/CAD-modeller
STS4DNF60L Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
55mOhm ved 2A, 10V
Produsent
STMicroelectronics
Vgs(th) (maks) ved Id
2.5V ved 250µA
Serie
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
15nC ved 4.5V
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1030pF ved 25V
Delestatus
Aktiv
Effekt - maks
2W
Teknologi
MOSFET (metalloksid)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Konfigurasjon
2 N-kanal (dobbel)
Monteringstype
Overflatemontering
FET-egenskap
Logikknivåport
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Drain til Source-spenning
60V
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
4A