STPSC10H12DY
DigiKeys produktnummer
497-17244-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STPSC10H12DY
Beskrivelse
DIODE SIL CARB 1200V 10A TO220AC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 1200 V 10A Gjennomgående hull TO-220AC
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
60 µA @ 1200 V
Serie
Kapasitans ved Vr, F
725pF ved 0V, 1MHz
Emballasje
Rør
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Utdatert
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
1200 V
Kapsling
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
10A
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220AC
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.5 V @ 10 A
Driftstemperatur - kobling
-40°C – 175°C
Hurtighet
Null gjenvinningstid > 500mA (Io)