STPSC10H065DI
DigiKeys produktnummer
497-14574-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STPSC10H065DI
Beskrivelse
DIODE SIC 650V 10A TO220AC INS
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 650 V 10A Gjennomgående hull TO-220AC inns.
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STPSC10H065DI Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 µA @ 650 V
Emballasje
Rør
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220AC inns.
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
650 V
Driftstemperatur - kobling
-40°C – 175°C
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
10A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.75 V @ 10 A