STPSC10H065B-TR
DigiKeys produktnummer
497-13450-2-ND - Tape og spole (TR)
497-13450-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-13450-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPSC10H065B-TR
Beskrivelse
DIODE SIL CARBIDE 650V 10A DPAK
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 650 V 10A Overflatemontering DPAK
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STPSC10H065B-TR Modeller
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 µA @ 650 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved Vr, F
480pF ved 0V, 1MHz
Delestatus
Aktiv
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
650 V
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
10A
Driftstemperatur - kobling
-40°C – 175°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.75 V @ 10 A
Baseproduktnummer
Hurtighet
Null gjenvinningstid > 500mA (Io)