STPSC10G065D
DigiKeys produktnummer
497-STPSC10G065D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STPSC10G065D
Beskrivelse
DIODE SIL CARB 600V 8A TO220AC
Produsentens standard leveringstid
99 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 650 V 10A Gjennomgående hull TO-220AC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STPSC10G065D Modeller
Kategori
Hurtighet
Null gjenvinningstid > 500mA (Io)
Produsent
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
0 ns
Serie
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 µA @ 650 V
Emballasje
Rør
Kapasitans ved Vr, F
595pF ved 0V, 1MHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
650 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220AC
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
10A
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 175°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.45 V @ 10 A