STPS8H100DEE-TR
DigiKeys produktnummer
497-13331-2-ND - Tape og spole (TR)
497-13331-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-13331-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS8H100DEE-TR
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 8A POWERFLAT
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 100 V 8A Overflatemontering PowerFlat™ (3,3x3,3)
EDA-/CAD-modeller
STPS8H100DEE-TR Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
4.5 µA @ 100 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Leverandørens enhetsforpakning
PowerFlat™ (3,3x3,3)
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Driftstemperatur - kobling
175°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
8A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
820 mV @ 8 A