STPS6M100DEE-TR
DigiKeys produktnummer
497-13329-2-ND - Tape og spole (TR)
497-13329-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-13329-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS6M100DEE-TR
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 6A POWERFLAT
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 100 V 6A Overflatemontering PowerFlat™ (3,3x3,3)
EDA-/CAD-modeller
STPS6M100DEE-TR Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
30 µA @ 100 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Leverandørens enhetsforpakning
PowerFlat™ (3,3x3,3)
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
6A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
780 mV @ 6 A