STPS5L25B-TR
DigiKeys produktnummer
497-8038-2-ND - Tape og spole (TR)
497-8038-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-8038-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS5L25B-TR
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 25V 5A DPAK
Detaljert beskrivelse
Dioder 25 V 5A Overflatemontering DPAK
EDA-/CAD-modeller
STPS5L25B-TR Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
350 µA @ 25 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
25 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
5A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
470 mV @ 5 A