STPS3L45AF
DigiKeys produktnummer
497-14268-2-ND - Tape og spole (TR)
497-14268-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-14268-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS3L45AF
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 45V 3A SMAFLAT
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 45 V 3A Overflatemontering SMAflat
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STPS3L45AF Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
300 µA @ 45 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Teknologi
Leverandørens enhetsforpakning
SMAflat
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
45 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
3A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
570 mV @ 3 A