STPS3L40S
DigiKeys produktnummer
497-4673-2-ND - Tape og spole (TR)
497-4673-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-4673-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS3L40S
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMC
Detaljert beskrivelse
Dioder 40 V 3A Overflatemontering SMC
EDA-/CAD-modeller
STPS3L40S Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 µA @ 40 V
Leverandørens enhetsforpakning
SMC
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
40 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
3A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
500 mV @ 3 A