STPS3170AF
DigiKeys produktnummer
497-15318-2-ND - Tape og spole (TR)
497-15318-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-15318-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS3170AF
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 170V 3A SMAFLAT
Detaljert beskrivelse
Dioder 170 V 3A Overflatemontering SMAflat
EDA-/CAD-modeller
STPS3170AF Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
820 mV @ 3 A
Produsent
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Serie
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
4 µA @ 170 V
Leverandørens enhetsforpakning
SMAflat
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
170 V
Driftstemperatur - kobling
-40°C – 175°C
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
3A