STPS3150U
DigiKeys produktnummer
497-6583-2-ND - Tape og spole (TR)
497-6583-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-6583-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS3150U
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 150V 3A SMB
Detaljert beskrivelse
Dioder 150 V 3A Overflatemontering SMB
EDA-/CAD-modeller
STPS3150U Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
2 µA @ 150 V
Leverandørens enhetsforpakning
SMB
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
150 V
Driftstemperatur - kobling
175°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
3A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
820 mV @ 3 A