STPS30M100SFP
DigiKeys produktnummer
497-18688-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS30M100SFP
Beskrivelse
DIODE SCHOTTK 100V 30A TO220FPAB
Detaljert beskrivelse
Dioder 100 V 30A Gjennomgående hull TO-220FPAB
EDA-/CAD-modeller
STPS30M100SFP Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
175 µA @ 100 V
Emballasje
Rør
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220FPAB
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
30A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
800 mV @ 30 A