STPS30H100DJF-TR
DigiKeys produktnummer
497-15671-2-ND - Tape og spole (TR)
497-15671-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-15671-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS30H100DJF-TR
Beskrivelse
DIODE SCHOTTK 100V 30A POWERFLAT
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 100 V 30A Overflatemontering PowerFlat™ (5x6)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STPS30H100DJF-TR Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
6 µA @ 100 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Teknologi
Leverandørens enhetsforpakning
PowerFlat™ (5x6)
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
30A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
840 mV @ 30 A