STPS2L60
DigiKeys produktnummer
497-3214-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-3214-3-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS2L60
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 60V 2A DO41
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 60 V 2A Gjennomgående hull DO-41
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STPS2L60 Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 µA @ 60 V
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Monteringstype
Delestatus
Utdatert
Kapsling
Teknologi
Leverandørens enhetsforpakning
DO-41
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
60 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
2A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
600 mV @ 2 A