STPS2L40U
DigiKeys produktnummer
497-5574-2-ND - Tape og spole (TR)
497-5574-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-5574-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS2L40U
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 40V 2A SMB
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 40 V 2A Overflatemontering SMB
EDA-/CAD-modeller
STPS2L40U Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
220 µA @ 40 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Leverandørens enhetsforpakning
SMB
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
40 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
2A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
430 mV @ 2 A