STPS2L30A
DigiKeys produktnummer
497-3759-2-ND - Tape og spole (TR)
497-3759-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-3759-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS2L30A
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 30V 2A SMA
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 30 V 2A Overflatemontering SMA
EDA-/CAD-modeller
STPS2L30A Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
200 µA @ 30 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Leverandørens enhetsforpakning
SMA
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
30 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
2A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
450 mV @ 2 A