STPS2H100
DigiKeys produktnummer
497-12643-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-12643-3-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS2H100
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO41
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 100 V 2A Gjennomgående hull DO-41
EDA-/CAD-modeller
STPS2H100 Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 µA @ 100 V
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Monteringstype
Delestatus
Utdatert
Leverandørens enhetsforpakning
DO-41
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Driftstemperatur - kobling
175°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
2A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
860 mV @ 2 A