STPS20M100SG-TR
DigiKeys produktnummer
497-10993-2-ND - Tape og spole (TR)
497-10993-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-10993-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS20M100SG-TR
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 20A D2PAK
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 100 V 20A Overflatemontering D2PAK
EDA-/CAD-modeller
STPS20M100SG-TR Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
40 µA @ 100 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Leverandørens enhetsforpakning
D2PAK
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
20A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
850 mV @ 20 A