STPS1L60RL
DigiKeys produktnummer
497-16205-2-ND - Tape og spole (TR)
497-16205-1-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS1L60RL
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO41
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 60 V 1A Gjennomgående hull DO-41
EDA-/CAD-modeller
STPS1L60RL Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 µA @ 60 V
Delestatus
Utdatert
Leverandørens enhetsforpakning
DO-41
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
60 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
1A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
570 mV @ 1 A